חישוב תאריך לידה

תהליך הריון נמשך בממוצע כארבעים שבועות והוא תהליך ארוך ומורכב, שכולל בתוכו סדרה של בדיקות הריון. במהלכו מתפתח העובר מביצית קטנה שהופרתה עד לתינוק בגודל מתאים. כדי להיות מעודכנת באיזה שלב בדיוק את נמצאת, ומה קורה עם העובר בשלב זה או אחר, קיים מחשבון הריון אשר יסייע בידך לבצע חישוב תאריך לידה צפוי!

הריון אחרי גיל 40

חישוב תאריך לידה וימים בטוחים

מחשבון הריון לטובת חישוב תאריך לידה

השאלה הראשונה שצצה כמעט מיד לאחר הגילוי המרגש של ההריון, הוא תאריך הלידה. מתי זה יקרה? לאיזה תקופה עלי להתכונן? האם זה יתרחש בסוף הסתיו ואולי החורף כבר יהיה בעיצומו?

נכון שאפשר לחשב ארבעים שבועות, אבל זה מסובך מדי, אפשר גם להתייעץ עם רופא הנשים, אבל לפעמים רוצים לדעת כבר קודם לכן. לצורך כך אפשר להיעזר בתרשים מיוחד שנקרא מחשבון הריון, והוא מחשב באופן מדויק את סיומם של ימי ההריון ומועד הלידה המשוער.

איך משתמשים במחשבון הריון?

פשוט מאד מקלידים את התאריך של יום תחילת הוסת האחרון ואת המשך הממוצע של המחזור ומחשבון הריון IVF יספק תשובה מיידית על התאריך המשוער.

וזה עדיין לא הכל. גם כאשר התאריך כבר גלוי וידוע, צריך לדעת עוד דברים ולבצע סדרה של בדיקות הריון בזמן.

IVF due date calculator

למשל, מה השבוע של ההריון. שאלה זו קשורה לכל שלב בהריון, והיא הראשונה שתישאל בבוא האישה לביקורת או למעקב הריון. באיזה שבוע את? זה מה שמשנה את כל התהליך, ולא תמיד האישה זוכרת בדיוק איפה היא אוחזת, שבוע שלושים, אולי שלושים ושתיים או רק שלושים ואחת?

כדי להישאר תמיד מעודכנים, ולא להתבלבל בתשובות, ניתן פשוט להשתמש בעזרת מחשבון הריון ולקבל את התשובה של חישוב תאריך הלידה בכל רגע נתון. 

הקלידי את תאריך הווסת האחרון וקבלי תשובה באופן מידי – את נמצאת בשבוע ספציפי של ההריון!

ידיעת השבוע המדויק תסייע לאשה להתעדכן במה שקורה לה ולעובר שלה

היא יכולה לבדוק באותו מחשבון הריון IVF את מה שמצפה לה ולעובר בכל זמן נתון. לעקוב במדויק אחר תהליך גדילתו, לדעת מה התחדש היום? מה הוא כבר יכול? איך הוא התפתח בשלב זה? מידע זה מעניק לאשה סיפוק, וגם עונה על הסקרנות הטבעית שלה, מול דבר קרוב כל כך ללבה, אך נסתר מן העין ובלתי נגלה…

שלחו הודעה לד"ר רויבורט

גלילה לראש העמוד